Біографія Голови – Ісаєнко Р.М.

Опубліковано 13.03.2019 о 08:54

Ісаєнко Роман Миколайович народився 01 серпня 1982 року у с. Побережка Богуславського району Київської області.

У 1999 році закінчив з відзнакою середню загальноосвітню школу у с. Побережка Богуславського району Київської області.

У 2005 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

У 2012 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління у сфері охорони здоров’я» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочав з серпня 2005 року по лютий 2008 року на посаді лікаря загальної практики сімейної медицини – інтерна Бориспільської центральної районної лікарні‚ м. Бориспіль Київської області.

З лютого 2008 року по грудень 2008 року – головний спеціаліст відділу медичного страхування‚ матеріального та кадрового забезпечення управління економічного планування‚ фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Головного управління охорони здоров’я Київської облдержадміністрації‚ м. Київ.

З грудня 2008 року по серпень 2010 року – начальник відділу медичного страхування‚ матеріального та кадрового забезпечення управління економічного планування‚ фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Головного управління охорони здоров’я Київської облдержадміністрації‚ м. Київ.

З вересня 2010 року по вересень 2011 року – слухач Національної академії державного управління при Президентові України‚ м. Київ.

З вересня 2011 року по березень 2013 року – начальник відділу медичного страхування‚ матеріального та кадрового забезпечення головного управління охорони здоров’я Київської облдержадміністрації‚ м. Київ.

З березня 2013 року по липень 2017 року працював на посаді начальника відділу медичного страхування‚ матеріального та кадрового забезпечення департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації‚ м. Київ.

З 2014 по 2016 рік – член громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

З 2014 по 2017 рік – експерт Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров’я України.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 606-р 21 вересня 2017 року був призначений на посаду заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року № 879-р з 29 листопада 2018 року виконував обов’язки Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 123-р 13 березня 2019 року призначений на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку