Повідомлення про результати засідання робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики, що відбулось 28.12.2018

Опубліковано 02.01.2019 о 17:18

Повідомлення

 

про результати засідання робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики, що відбулось 28.12.2018

 

За результатами засідання, що відбулось 28.12.2018, робочою групою з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики запропоновано:

 

 

 

  1. Видати сертифікат відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP для виробника Гленмарк Фармасьютикалз Лтд. за місцем провадження діяльності: Дільниця № Е 37/39, Ем.Ай.Ді.Сі., Сатпур, Насік-422 007, Індія (виробництво нестерильних лікарських засобів: рідини для зовнішнього застосування, рідини для внутрішнього застосування, інші тверді (порошки нашкірні), м’які, таблетки; проведення випробувань в рамках контролю якості: мікробіологічні: мікробіологічна чистота, фізичні/хімічні).

 

  1. Відмовити у видачі сертифіката відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP для виробника Санні Фармацевтікал за місцем провадження діяльності: Частина №37, 38 індастріал зоне (100 фадан шарк Ель роубакі) – Бадр сіті – Каїр, Єгипет (виробництво стерильних асептично виготовлених лікарських засобів: рідини в упаковках малого об’єму; виробництво нестерильних лікарських засобів: інші нестерильні лікарські засоби: рідини для інгаляцій, проведення випробувань в рамках контролю якості: мікробіологічні: стерильність, мікробіологічні: мікробіологічна чистота, фізичні/хімічні).

 

  1. Відмовити у видачі сертифіката відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP для виробника ТзОВ “ЄЛАДУМ ФАРМА” за місцем провадження діяльності: Республіка Молдова, Стрешєнський район, село Кожушна, вулиця Подгорєнілор, 2/c (виробництво нестерильних лікарських засобів: рідини для зовнішнього застосування; проведення випробувань в рамках контролю якості: фізичні/хімічні).

 

  1. Відмовити у видачі сертифіката відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP для виробника Комерційне підприємство “ФЛУМЕД-ФАРМ” ТОВ за місцем провадження діяльності: Республіка Молдова, м. Кишинів, вул. Четатя Албе, 176 (виробництво нестерильних лікарських засобів: рідини для зовнішнього застосування; проведення випробувань в рамках контролю якості: фізичні/хімічні).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку