Щодо видачі дозволу на ввезення в Україну препаратів, що містять малу кількість наркотичних засобів

Опубліковано 13.07.2018 о 17:25


Згідно з пунктом 20, Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2009 р. № 589, діяльність, пов'язана з обігом препаратів, що містять малу кількість наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, провадиться суб'єктами господарювання на підставі ліцензії на виробництво, оптову, роздрібну торгівлю лікарськими засобами, виданої відповідним органом ліцензування. 

Відповідно до пункту 22, Порядку, ввезення на територію України та транзит через її територію препаратів, що містять малу кількість наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, здійснюється суб'єктами господарювання на підставі виданого Держлікслужбою дозволу через пункти пропуску через митний кордон України, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 р. № 1950. 

Видача дозволу на ввезення в Україну препаратів, що містять малу кількість наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, регламентується Порядком видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.19972 р. № 146.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку