Інформація щодо моніторінгу наявності лікарських засобів для лікування COVID-19

Опубліковано 17.11.2020 о 09:48

На виконання доручення Прем’єр-міністра України  запроваджено моніторинг  наявності в аптечних закладах лікарських засобів, які передбачені протоколом надання медичної допомоги особам, хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

На даний час Держлікслужба розробляє та впроваджує механізм моніторингу внесення ліцензіатами даних про залишки  через веб-портал Держлікслужби, розробляє інструкцію для ліцензіатів та створює облікові записи для входу на веб-портал Держлікслужби для кожного ліцензіата, які будуть доведені в термін до 19.11.2020 до відома суб’єктів господарювання.

В зв’язку з вищевикладеним  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області просить надати у термін до 18.11.2020 Службі інформацію щодо осіб, відповідальних за внесення зазначених даних, їх контактний телефон та електрону адресу.

Інформацію надавати на електрону адресу  dls.dp@dls.gov.ua .

Контактний телефон  066-345-41-71.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо відпуску лікарських засобів

Наступна

УВАГА!!! Змінено графік роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області