УВАГА! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області продовжує працювати у зміненому режимі до 31 липня!

Опубліковано 23.06.2020 о 15:19

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів  Кабінету Міністрів України» дію карантину подовжено до 31 липня 2020 року на всій території України.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни та суб`єкти господарювання можуть звернутись до територіального органу Держлікслужби на офіційну електронну адресу (dls.dn@dls.gov.ua);

–   за телефоном (06239) 6 0058.

Наголошуємо на тому, що у разі нагальної потреби заявники мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним або телефонним зв’язком.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Просимо вибачення за тимчасові незручності! Бажаємо здоров’я Вам та вашим близьким!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

УВАГА! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області продовжує працювати у зміненому режимі до 22 червня!

Наступна

УВАГА! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області продовжує працювати у зміненому режимі до 31 серпня!