Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та у зв’язку з припиненням діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами за певним місцем її провадження 11.02.2021 залишено без розгляду, яким відмовлено у внесенні відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Опубліковано 12.02.2021 о 16:11

1 Фізична особа-підприємець Олексюк Іванна Іванівна

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 03.02.2021 № 536).

 2 Товариство з обмеженою відповідальністю “РОНІЙ ФАРМ”

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 09.02.2021 № 649).

 

3 Фізична особа – підприємець Дзьордзьо Ігор Юрійович

Заява залишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 09.02.2021 № 640).

4 Приватне підприємство фірма “Санітас”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 09.02.2021 № 644).

 5 Фізична особа-підприємець Венгер Лариса Михайлівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 08.02.2021 № 6080.

 6 Товариство з обмеженою відповідальністю “І.Н.ФАРМА”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 02.02.2021 № 530).

 7 Фізична особа – підприємець Юзьвак Руслана Миколаївна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 04.02.2021 № 565).

 8 Мале приватне підприємство “ФАРММАРКЕТ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 05.02.2021 № 578).

9 Товариство з обмеженою відповідальністю “АПТЕКА ТВОГО МІСТА”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 05.02.2021 № 580).

 10 Фізична особа – підприємець Сардаріду Ольга Олександрівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 05.02.2021 № 588).

 11 Товариство з обмеженою відповідальністю “ГУДВАЙЗЕР”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 30.12.2020 № 5302).

   

12 Товариство з обмеженою відповідальністю “АЛЬЯНС-ФАРМ”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 26.01.2021 № 396).

 13 Приватне підприємство “Корсунь-Фарм”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 01.02.2021 № 497).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку