Перелік суб'єктів господарювання, за заявами яких 18 грудня 2017 року відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду та яким відмовлено у внесенні змін

Опубліковано 16.07.2018 о 11:57


      

 Фізична особа – підприємець Свідинська Ольга Василівна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 06.12.2017 № 6213).

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ФОЗЗІ-ФАРМ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6346 від 14.12.2017) лишається без розгляду.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ФАРМАСЕЛ”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 04.12.2017 № 6147).

  

Товариство з обмеженою відповідальністюПридніпровська фармацевтична компанія

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 05.12.2017 № 6181).

  

Товариство з обмеженою відповідальністю “РОНІЙ ФАРМ

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 06.12.2017 № 6202).

 

 

 

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку