Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких 16.05.2019 про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви про розширення провадження виду господарської діяльності в частині виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду, відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду

Опубліковано 17.05.2019 о 16:09

1 Комунальне некомерційне підприємство “Старовижівська центральна районна лікарня” Старовижівської районної ради”

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 2289 від 15.05.2019) лишається без розгляду.

 

2 Фізична особа-підприємець Козачук Віктор Вікторович

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 2310 від 15.05.2019) лишається без розгляду.

 

3 Товариство з обмеженою відповідальністю “Ліки України”

Заява про розширення провадження господарської діяльності в частині виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки (реєстраційний № 2277 від 14.05.2019) лишається без розгляду.

4 Комунальна установа “База спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності в частині оптової торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 2295 від 15.05.2019) лишається без розгляду.

5 Товариство з обмеженою відповідальністю “СО-ФАРМ”

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 07.05.2019 № 2185).

 

6 Фізична особа – підприємець Пенделяк Юрій Іванович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 2298 від 15.05.2019) лишається без розгляду.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку