Шановні друзі!

Опубліковано 28.08.2018 о 10:32

Від усього серця хочу привітати всіх із Днем Незалежності!

Від усього серця вітаю вас з Днем Незалежності України – святом нашої Державності.

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, яким пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто подумати про день завтрашній, про майбутні покоління, про відповідальність кожного з нас перед історією.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять сьому річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Зараз ми з вами переживаємо дуже непростий час перевірки нашої держави на міцність та єдність Українського народу.

Проте, маю віру, що ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав і буде шанованою у світі.

З нагоди свята бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

Любіть свій народ, свою землю, яка, я впевнена, є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

Зі святом Вас!

 

З повагою

Наталія Гудзь,

Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку