Виробник ТОВ «МЕДПЛАСТ» (місцезнаходження та адреса потужностей виробництва: Одеська обл., м. Білгород – Дністровський, вул. Маяковського, 61 А) медичних виробів Пристроїв для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів та Пристроїв для переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів інформує споживачів (користувачів) щодо зміни контактного номеру телефону на підприємстві

Опубліковано 26.06.2019 о 15:55

Виробник ТОВ «МЕДПЛАСТ» (місцезнаходження та адреса потужностей виробництва: Одеська обл., м. Білгород – Дністровський, вул. Маяковського, 61 А) медичних виробів Пристроїв для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів та Пристроїв для переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів листом від 16.05.2019 № 116 (додається) інформує, що на підприємстві ТОВ «МЕДПЛАСТ» змінився контактний номер телефону, а саме: вказаний номер телефону (04849)3-32-86 на індивідуальній упаковці медичних виробів, інструкцій до застосування, паспорта якості та декларації відповідності є неробочий та з 16.05.2019 контактний номер для зв’язку з споживачем буде (04849) 6-42-75, адреса підприємства та адреса потужностей виробництва залишається без змін.

У зв’язку з цім, виробник ТОВ «МЕДПЛАСТ» переглянув та змінив редакцію документів, вказаних в Додатку 1 до листа від 16.05.2019 № 116. Так само ведуться роботи зі створення офіційного сайту для зручності споживачів, де буде розміщена відповідна інформація.

Інформація з вказаним неактуальним номером зв’язку (телефоном) стосується медичних виробів, які були виготовлені ТОВ «МЕДПЛАСТ» до червня 2019 року.

ТОВ «МЕДПЛАСТ» гарантує якість, безпеку та ефективність медичних виробів власного виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку