Перелік суб'єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, про розширення провадження виду господарської діяльності в частині виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки) 17 жовтня 2017 року залишені без розгляду, заяви яких про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду

               

Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Готель Пилипець"

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 5400 від 13.10.2017) лишається без розгляду.

 

Фізична особа - підприємець Пахомов Олександр Львович

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності (реєстраційний № 5410 від 13.10.2017) лишається без розгляду.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аптека-Маяк"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5366 від 12.10.2017) лишається без розгляду.

  

Товариство з обмеженою відповідальністю "Київ-Фармація"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5387 від 12.10.2017) лишається без розгляду.

  

Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРІС ФАРМ"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності  (реєстраційний № 5392 від 12.10.2017) лишається без розгляду.

 Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРІС ФАРМ"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5393 від 12.10.2017) лишається без розгляду.

Фізична особа - підприємець Понізовний Роман Володимирович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5394 від 12.10.2017) лишається без розгляду.