24 лютого 2023 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка про підсумки діяльності відомства у 2022 році

24 лютого 2023 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка про підсумки діяльності відомства у 2022 році.

 

Під час звіту буде презентована інформація про результати роботи Держлікслужби у 2022 році за основними напрямами її діяльності.

 

Регламент заходу:

 

8.00 – 8.30 – презентація публічного звіту;

8.30 – 8.45 – запитання та відповіді.

 

Запрошуємо взяти участь у заході представників Громадської ради при Держлікслужбі, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів фармацевтичної галузі та представників засобів масової інформації.

 

Місце проведення: зал засідань Держлікслужби, м. Київ, проспект Перемоги, 120-А.

 

Відповідальний структурний підрозділ: Управління комунікацій.

 

Контактна особа: Лой Валентина Миколаївна, головний спеціаліст відділу міжнародних відносин Управління комунікацій, тел.: (044) 422-55-13.

 

Інформацію про учасників за наведеною нижче формою просимо надати до 1500 23 лютого 2022 року на електронну адресу: Loi_VM@dls.gov.ua (кількість учасників може бути обмежена у зв’язку із військовим станом та запровадженими протиепідемічними заходами).

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва організації

Посада

 

 

 

 

 

Для входу до приміщення Держлікслужби при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.