Оголошення конкурсу в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області на головного спеціаліста-юрисконсульта

УМОВИ

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

 ЗА НАРКОТИКАМИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

    

05.12.2018 м. Івано-Франківськ № 38-К

 

Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантних посад

 Відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889-VIII та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 (зі змінами в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.серпня 2017 року №648)         

НАКАЗУЮ:

Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області (далі – конкурс): головного спеціаліста – юрисконсульта.

  1. Затвердити умови проведення конкурсу згідно із додатком 1.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу забезпечити оприлюднення рішення про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Служби та надіслати відповідну інформацію на електронну адресу vacancy10@nads.gov.ua Міжрегіонального Управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
  3. Провести оцінювання кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби 27 грудня 2018 року.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник служби                                                                                                  Н. Шпур