Перелік суб'єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 28 грудня 2017 року залишені без розгляду, яким відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду та яким відмовлено у внесенні змін

             

 Товариство з обмеженою відповідальністю "Медичний центр Борис"

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 6514 від 27.12.2017) лишається без розгляду.

  

2 Мале приватне підприємство "ФАРММАРКЕТ"

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 6487 від 26.12.2017) лишається без розгляду. ф

Фізична особа - підприємець Худик Василина Юріївна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 14.12.2017 № 6357).

  

Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОМАШНЯ АПТЕКА"

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 14.12.2017 № 6350).

 

Фізична особа - підприємець Яцишин Володимир Іванович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6516 від 27.12.2017) лишається без розгляду.

  Фізична особа - підприємець Годунок Неля Петрівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6513 від 27.12.2017) лишається без розгляду.

  

 Фізична особа - підприємець Сікорський Володимир Адольфович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6502 від 27.12.2017) лишається без розгляду.

  

Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична фірма "Акбофарм"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6499 від 27.12.2017) лишається без розгляду.

 

Фізична особа - підприємець Романко Роман Олександрович

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 14.12.2017 № 6353).