Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІІІ кварталі 2023 року

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених у них питань.

У ІІІ кварталі 2023 року до Служби надійшло та було опрацьовано 1 звернення громадян.

Скарга надійшла від громадянки на особистому прийомі.

Звернення було первинне та індивідуальне, за типом надходження: лист.

За статевим розподілом авторів звернень, до Служби звернулася жінка.

Питання, яке порушила громадянка у своєму зверненні: питання якості лікарських засобів.

У ході розгляду звернення громадянки було здійснено 1 позапланову перевірку суб’єкта господарювання в Харківській області

Звернення громадянки розглянуто Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян» та надано відповідь - роз'яснення за звітний період.

Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів. Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області.

Отримати файл