МОЗ запропонувало проведення 75-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ у 2025 році в Україні

Українська делегація запропонувала розглянути можливість проведення 75-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні. Такий захід продемонструє підтримку українського народу зі сторони міжнародної спільноти та визнання українських реформ на світовому рівні.

Попередньо рішення було схвалено керівництвом комітету, але остаточне рішення буде прийняте восени 2024 року після консультацій з українським урядом та з урахуванням безпекової ситуації.

«Україна завжди була відданою інноваціям у галузі медицини та вирішенню нагальних проблем громадського здоров’я. Ми прагнемо ділитися нашими досягненнями та вивчати кращі практики у всіх аспектах охорони здоров’я з іншими країнами Європейського регіону, тому пропозиція обрання України в якості місця проведення 75-ї сесії ЄРК ВООЗ у 2025 році є важливою з історичної та геополітичної перспективи. Це дозволить нам підкреслити необхідність об’єднання країн для вирішення глобальних проблем здоров’я», — зауважив голова української делегації, перший заступник міністра охорони здоров’я Сергій Дубров.

Ініціатива була запропонована під час 73-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка відбувається 24-26 жовтня в Астані (Казахстан).

Нагадаємо, раніше МОЗ зробило ще один крок до розширення міжнародного медичного партнерства. Під час 73-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я українська делегація представила спільну заяву щодо подальшої розбудови стійкого міжнародного медичного партнерства. 

За  матеріалами офіційного сайту МОЗ України