Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області за ІV квартал 2018 року

Протягом  жовтня-грудня  2018 року до  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій  області  надійшло взагалі 7 звернень громадян. Серед отриманих звернень 6 заяв та 1 скарга:

Впродовж IVкварталу 2018  року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками  у Запорізькій області взагалі звернулись 7 осіб. Із яких 2 звернення  отримані від громадян поштою, 5  звернень одержано з Урядової гарячої лінії через Запорізьку обласну державну Адміністрацію. Колективні та повторні звернення відсутні.

Порівняно з аналогічним періодом  2017 р. кількість звернень до  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками  у Запорізькій області зменшилась.      Порушень термінів розгляду звернень  немає

Серед питань, з якими звернулись громадяни у звітний період:

          За результатами розгляду за всіма  зверненнями  звітного періоду надані  роз'яснення.

Матеріали обговорено на оперативних нарадах, загальних сборах. При розгляді звернень проводиться активна співпраця з Держлікслужбою, а також з іншими організаціями та установами. Постійно аналізуються та узагальнюються питання, що порушуються у  зверненнях громадян. Ретельно аналізуються причини виникнення повторних та дублетних питань, постійно проводиться контроль за дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва та на забезпечення вимог чинного законодавства України щодо звернень громадян.