Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у ІV кварталі 2018 року

Протягом ІV кварталу 2018 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 38 запита, що на 11 запитів менше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2017 року). З усіх 38 запитів - 9 отримано поштою , 28 надійшло на електронну пошту.

5 запита надійшли, як до розпорядника інформації – з Міністерства охорони здоров’я України, 4 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України та 1 – з Костянтинівської міської ради.

 

За категорією запитувачів запити надійшли:

Запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 8 запитів (21%).

З не зазначеною адресою – 13 запитів (34%).

 

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Отримати файл