Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у ІV кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області (далі – Служба) звітує про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у ІV кварталі 2021 року.

За період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року до Служби надійшло 2 звернення від громадян на особистому прийомі – 2 скарги, що на 2 більше порівняно з ІV кварталом 2020 року. З урахуванням колективних звернень всього до Служби звернулися 2 громадянина (1 чоловік та 1 жінка).

У зверненнях громадян були порушені питання якості лікарських засобів.

Звернення громадян були розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: звернення були вирішені позитивно.