ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Держлікслужба нагадує суб’єктам господарювання щодо дотримання вимог встановлених чинним законодавством, зокрема, в частині оформлення та подання документів до Держлікслужби.

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

 

Держлікслужба нагадує суб’єктам господарювання щодо необхідності дотримуватися в повній мірі вимог встановлених чинним законодавством, зокрема, в частині оформлення та подання документів до Держлікслужби.

Відповідно до частини першої статті 10 Закону України № 222 від 14.10.2023 «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон № 222) документи (наприклад, заява про отримання ліцензії, заява про анулювання або часткове анулювання ліцензії/ звуження провадження виду господарської діяльності, заява про зупинення дії ліцензії повністю або частково, заява про відновлення дії ліцензії повністю або частково та інші) з урахуванням статті 15  Закону № 222 можуть бути подані до органу ліцензування (Держлікслужба) за вибором здобувача ліцензії (ліцензіата):

 

1) нарочно;

 

2) поштовим відправленням з описом вкладення;

 

3) в електронній формі в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

ВАЖЛИВО! При зверненні особисто (нарочно), здобувачу ліцензії (ліцензіату) необхідно мати при собі оригінал документа, що посвідчує особу. При поданні документів з питань ліцензування представником здобувача ліцензії (ліцензіата) пред’являється оригінал документа, що засвідчує його повноваження (довіреність повинна містити: назву органу до якого подаються документи, дату видачі довіреності та термін дії, перелік прав на дії уповноваженої особа та ін.), та оригінал документа, що посвідчує особу (зазначений у цій довіреності).

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що ліцензіат зобов’язаний виконувати вимоги Ліцензійних умов, а здобувач ліцензії для її отримання – відповідати Ліцензійним умовам.