23 лютого 2024 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка про підсумки діяльності відомства у 2023 році

23 лютого 2024 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка про підсумки діяльності відомства у 2023 році.

 Під час звіту буде презентована інформація про результати роботи Держлікслужби у 2023 році за основними напрямами її діяльності.

Регламент заходу:

8.30 – 9.15 – презентація публічного звіту;

9.15 – 9.30 – запитання та відповіді.

 Запрошуємо взяти участь у заході представників Громадської ради при Держлікслужбі, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів фармацевтичної галузі та представників засобів масової інформації.

Місце проведення: зал засідань Держлікслужби, м. Київ, проспект Берестейський, 120-А.

Відповідальний структурний підрозділ: Управління комунікацій.

Контактна особа: Сіроштан Олександр Миколайович, начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Управління комунікацій, тел.: (044) 422-55-13.

Інформацію про учасників за наведеною нижче формою просимо надати до 1500 22 лютого 2024 року на електронну адресу: Siroshtan_OM@dls.gov.ua (кількість учасників може бути обмежена у зв’язку із військовим станом).

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва організації

Посада

 

 

 

 

 

Для входу до приміщення Держлікслужби при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

 

Публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками про підсумки діяльності відомства у 2023 році
(отримати файл)