ТОВ "Теспро", яке є уповноваженим представником в Україні виробника Ultra For Medical Products Co. (ULTRAMED), Єгипет, повідомляє про медичні вироби: Трубка газовідвідна для дітей TEDI та Трубка газовідвідна для дорослих TEDI

ТОВ «Теспро», яке є уповноваженим представником в Україні виробника Ultra For Medical Products Co. (ULTRAMED), Єгипет, листом від 05.07.2018 № 47 (додається) повідомляє, що маркування медичних виробів: Трубка газовідвідна для дітей TEDI та Трубка газовідвідна для дорослих TEDIмістить технічну помилку – внутрішній діаметр вказано як зовнішній діаметр, тому на упаковці двічі використані слова «зовн. діаметр» та не використані слова «вн. діаметр». Проте, перед маркуванням діаметрів українською мовою вказано міжнародне кодування OD (Outer Diameter – зовнішній діаметр) та ID(Inner Diameter – внутрішній діаметр). У зв’язку з цим слід розглядати позначення діаметрів наступним чином: OD – зовнішній діаметр та ID – внутрішній діаметр.

Вказана інформації стосується партій медичних виробів: Трубка газовідвідна для дітей TEDI та Трубка газовідвідна для дорослих TEDI вказаних у листі ТОВ «Теспро» від 05.07.2018 № 47.