1 Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПЕЛЛА ХЕЛСКЕА УКРАЇНА"
Внести зміни у додаток до ліцензії б/н, виданої на підставі наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 09.12.2021 № 1357, на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі зміною переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату.
2 Товариство з обмеженою відповідальністю "БаДМ"
Внести зміни у додаток до ліцензії серії АЕ № 192405, виданої на підставі наказу Державної служби України з лікарських засобів від 01.03.2013 № 261, на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку з доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату.
3 Товариство з обмеженою відповідальністю "Вента. ЛТД"
Внести зміни у додаток до ліцензії серії АЕ № 192354, виданої на підставі наказу Державної служби України з лікарських засобів від 01.03.2013 № 261, на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку з доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату.
4 Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОЙЧ-ФАРМ"
Внести зміни у додаток до ліцензії б/н, виданої на підставі наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 17.11.2021 № 1234, на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку з доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату.