Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області. Інформаційне повідомлення № 97, 2025 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 97

до відома керівників суб`єктів господарювання  та лікувально-профілактичних закладів, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням та застосуванням лікарських засобів!

Направляємо на вашу адресу офіційні розпорядження та листи Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо заходів, які необхідно вжити в встановлений термін для вилучення з обігу ліків, які не відповідають встановленим стандартам.

УТОЧНЕННЯ ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 26.06.2025 № 409-001.1/002.0/17-25

У зв’язку з надходженням оновленої інформації від регуляторного органу Мексики вноситься уточнення до розпорядження від 18.06.2025 № 391-001.3/002.0/17-25 в частині форми лікарського засобу:

-  замість «серії 9М3S фальсифікованого лікарського засобу Seretide® Diskus®, розчин для ін’єкцій, 50 мкг/100 мкг, коробка з інгалятором з 60 дозами (термін придатності до 31.12.2025), власник реєстраційного посвідчення GlaxoSmithKline Mexico, S.A. de C.V.»

-  слід читати: «серії 9М3S фальсифікованого лікарського засобу Seretide® Diskus®, порошок, 50 мкг/100 мкг, коробка з інгалятором з 60 дозами (термін придатності до 31.12.2025), власник реєстраційного посвідчення GlaxoSmithKline Mexico, S.A. de C.V.».

Копії даного розпорядження направлені:

Міністерство охорони здоров'я України;

ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Відповідь на дане повідомлення (обов`язково в письмовій формі) надати до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області (61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25) або по е-mail: info.kh@dls.gov.ua