На виконання Плану проведення перевірок характеристик продукції на І півріччя 2025 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області було проведено 9 планових перевірок характеристик продукції (8 місць провадження діяльності) у 9 суб'єктів господарювання.
Крім того, за вказаний період проведено 12 позапланових перевірок характеристик продукції, із них - 11 перевірок характеристик продукції за дорученням Держлікслужби (за ланцюгом постачання) і 1 перевірка характеристик продукції - за зверненням споживача.
За результатами здійсненого ринкового нагляду було прийнято 16 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, зокрема: обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку та приведення продукції у відповідність із встановленими вимогами; винесено 1 постанову про накладення штрафу в розмірі 34 000,00 грн.
Стягнуто штрафних санкцій на загальну суму 85 000,00 грн. за двома постановами (в тому числі 1 – за результатами перевірки у 2022 році).