Голова Роман Ісаєнко та співробітники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 30.10.2025 взяли участь в установчій нараді Kick-off Meeting Twinning* – проєкту зі створення регуляторного органу у фармацевтичному секторі України – Євроінтеграційна реформа України

Зі вступним словом на конференції виступили посол Литовської Республіки в Україні Інга Станітє-Толочкєнє, керівник Економічного відділу посольства Республіки Польща в Україні Мацей Хшановський, заступник Голови місії Посольства Німеччини Максиміліан Раш.

Голова підкомітету з питань євроінтеграції Комітету ВРУ з питань здоров’я нації Ольга Стефанишина, Заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції України Марина Слободніченко, Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції СКМУ Олександр Ільков представили євроінтеграційну реформу фармацевтичного сектору: бачення та підтримку Європейської комісії.

На презентації цілей, структури та очікуваного впливу проєкту Twinning зупинились Заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції України Марина Слободніченко, директорка Державного агентства з контролю за лікарськими засобами Литви (проєктна лідерка від Литви) Довіле Марцінке, директор Державного експертного центру МОЗ України Михайло Бабенко, Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Роман Ісаєнко.

Основні етапи реалізації Twinning – проєкту на перші 3-6 місяців представили директорка Державного агенства з контролю за лікарськими засобами Литви Довіле Марцінке, президент Офісу реєстрації медичних продуктів, медичних засобів та біоцидних продуктів Республіки Польща Гжегож Цессак, RTA проєкту від Литви Ліна Сейбокене, директор Національного центру крові Литви Даумантас Гутаускас.