Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами 08.04.2019 залишено без розгляду, яким відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду та яким відмовлено у внесенні відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

1 Товариство з обмеженою відповідальністю "Євролек-Україна"

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 1591 від 03.04.2019) лишається без розгляду.

 

2 Фізична особа - підприємець Івко Ірина Ігорівна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 1447 від 27.03.2019) .

 

3 Товариство з обмеженою відповідальністю "Ваша аптека"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1638 від 05.04.2019) лишається без розгляду.

 

4 Товариство з обмеженою відповідальністю "Аптека №180"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1643 від 05.04.2019) лишається без розгляду.

 

5 Товариство з обмеженою відповідальністю "ГОРОШИНКА"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1653 від 05.04.2019) лишається без розгляду.

 

6 Товариство з обмеженою відповідальністю "АМАРАНТ-ФАРМ"

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1425 від 26.03.2019).

 

7 Товариство з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ"

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1431 від 26.03.2019).

8 Комунальне підприємство "Центральна районна аптека № 31 м.Овруча" Овруцької міської ради

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1432 від 26.03.2019).

 

9 Приватне підприємство "Мегасервіс"

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1458 від 28.03.2019).

10 Товариство з обмеженою відповідальністю "МВВ ІНСТРУМЕНТС"

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1460 від 28.03.2019).

11 Приватне підприємство "Нікон"

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 1468 від 28.03.2019).