Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у І кварталі 2018 року

На виконання наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 року № 10-Адм (зі змінами) «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян», виконання Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до врядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надає інформацію про звернення та скарги громадян, які надійшли в Службу в І кварталі 2018 року.

У І кварталі 2018 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надійшло 2 звернення громадян.

1.Звернення надійшло від громадянина Пушенко О.М., первинне, у вигляді скарги, індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, соціальний стан не визначено. Звернення розглянуто, надано роз’яснення щодо причин залишення скарги без розгляду. Відповідь дана у встановлений законодавством термін.

2.Звернення надійшло з Держлікслужби, первинне, у вигляді скарги, індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, соціальний стан не визначено. Звернення розглянуто, здійснено позапланову перевірку за місцем провадження діяльності суб’єкта господарювання. У зверненні порушено питання якості медичних виробів. Відповідь дана заявнику у встановлений законодавством термін.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість звернень не змінилась.

 

І. Основні питання, що порушуються у зверненнях:

У І кварталі 2018 року у зверненнях порушено питання якості медичних виробів.

У І кварталі 2017 року у зверненнях порушено питання якості лікарських засобів.

 

ІІ. Характеристика звернень:

  1. За формою надходження:

За І квартал 2018 року надійшло 1 звернення надійшло поштою, 1 звернення від Держлікслужби.

  1. За ознакою надходження:

За І квартал 2018 року надійшло 1 індивідуальне звернення та 1 повторне.

  1. За видами:

За І квартал 2018 року 2 звернення скарги.

  1. За статтю авторів звернень:

Автори 2-х звернень чоловічої статі.

  1. За суб’єктом:

2 звернення – індивідуальні.

  1. За типом:

2 звернення – листи.

  1. За категоріями авторів звернень:

2 звернення інші категорії.

  1. За соціальним станом автора звернення:

Соціальний стан автора не визначено.

     9. За результатами розгляду:

1 звернення вирішено позитивно, 1 залишено без розгляду.