U.S. FDA опублікувало перелік безпечних сартанів

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (U.S. FDA) опублікувало Перелік непатентованих препаратів кардіологічного призначення, які, за його визначенням, не містять потенційних канцерогенних агентів, зокрема, нітрозаміна.

Очікується, що Перелік допоможе лікарям знайти безпечні альтернативи блокаторів рецепторів ангіотензину II (сартанів) для призначення пацієнтами з групи високого ризику серцево-судинних захворювань.

Перелік, складений американським регулятором, має 40 найменувань лікарських засобів, які використовуються для контролю симптоматики гіпертонії і серцевої недостатності. Ознайомитися зі списком можна на офіційному сайті U.S. FDA.

 

Джерело: https://www.fda.gov/Drugs/DrugSafety/ucm634620.htm

 

Довідкова інформація

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (англ. Food and Drug Administration, FDA) — державний орган США, який відповідає за регуляцію та нагляд над безпечністю харчових продуктів, біологічно активних добавок, лікарських засобів, вакцин, медичних приладів, ветеринарної продукції та косметики.