Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Наталія АНДРІЄНКО, як член екзаменаційної комісії, прийняла участь у II етапі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ОПП Фармація Фахового медико - фармацевтичного коледжу ПДМУ
