25 червня 2026 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Наталія АНДРІЄНКО проведено для уповноважених осіб відповідальних за обіг лікарських засобів у лікувально – профілактичних та аптеяних закладах семінар на тему: «Робота уповноваженої особи з розпорядженнями Держлікслужби та інформування територіального органу Держлікслужби про виявлення неякісних, незареєстрованих, фальсифікованих та термін придатності яких минув лікарських засобів».
На даному семінарі розглянуто нормативно – правові акти, що регулюють обіг лікарських засобів та дії уповноваженої особи щодо перевірки в обігу неякісних, незареєстрованих, фальсифікованих та термін придатності, яких минув лікарських засобів і вжиття відповідних заходів.
Розроблено та надано уповноваженим особам для використання в роботі методичні рекомендації.
