29 травня в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області проведено семінар для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виготовлення ліків в аптечних умовах

В семінарі взяли участь представники всіх аптечних закладів, які мають ліцензію на виготовлення лікарських засобів в аптечних умовах (12 аптек). В основному це комунальні заклади, один державний та 3 суб’єкти господарювання приватної форми власності.

На семінарі заступник начальника служби-начальник відділу С. Подорожна ознайомила слухачів із порядком погодження переліку внутрішньоаптечної заготовки, що виробляє (виготовляє) аптека, із вимогами "Настанови "Вимоги до виготовлення нестерильних лікарських засобів в умовах аптеки. СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015", затвердженої наказом МОЗ України від 01.07.2015 № 398.

Завідувач лабораторії І. Дутчак  розповіла, за якими показниками в аптеках повинна перевірятись «вода очищена» та наголосила на дотриманні вимог маркування лікарських засобів, виготовлених в аптеках.