Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області від 03.06.2019 № 116-ОД “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби”

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКА З

03.06.2019 м. Суми № 116-ОД

                                                                                                                                                                                  

 

Про оголошення конкурс
на зайняття вакантної посади
державної служби

 

Відповідно до Закону України "Про державну службу, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) 

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"- головного спеціаліста - юрисконсульта Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (далі - Конкурс, Служба).

2. Затвердити умови Конкурсу, що додаються.

3. Головному спеціалісту з питань персоналу Твердохліб Олені Євгенівні забезпечити надсилання наказу про оголошення Конкурсу та умов його про проведення на електронну адресу Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Харківській та Сумській областях та оприлюднення на  офіційному   веб-сайті Служби.

4. Виконання функцій адміністратора, на період проведення Конкурсу, покласти на головного спеціаліст з питань персоналу Твердохліб О.Є.

5. Провести Конкурс на вищезазначену посаду державної служби 3 липня 2019 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник служби                                                                                                                                            Л.СИТНІК