Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області приєднується до відзначення Всесвітнього дня охорони

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу відзнача­ють Всесвітній День охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими трудящими в 1989 році; у перше офіційно в світі він відзначався в 2003 році.

Україною було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці, і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

Метою заснування Дня охорони праці було привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, виявити на скільки створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню смертності на робочих місцях. З часом цей день об'єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров'я та життя.

У 2019 році Міжнародна організація праці до 100 річчя із дня заснування ініціювала проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне і здорове майбутнє праці»

Підтримуючи відповідну ініціативу, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області приєднується до відзначення Всесвітнього дня охорони та  впроваджує заходи, спрямовані на забезпечення належних умов праці на кожному робочому місці та охорони праці в структурних підрозділах.    

Підтримуючи відповідну ініціативу, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області приєднується до відзначення Всесвітнього дня охорони та  впроваджує заходи, спрямовані на забезпечення належних умов праці на кожному робочому місці та охорони праці в структурних підрозділах. В рамках заходів з працівниками Служби 24 квітня були обговорені питання історії виникнення Всесвітнього Дня охорони праці, необхідності створення безпечних умов праці на кожному робочому місці та необхідності дотримання правил охорони праці під час службових відряджень інспекторів.

До уваги фармацевтичної спільноти області  спільноти публікуємо офіційне звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.

 

https://www.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/zvernennja_2019_ost.pdf