Наказ від 25.06.2019 № 19 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області"

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

25 червня 2019 року

м. Херсон

№ 19

Про оголошення конкурсу на зайняття
вакантної посади Державної служби з
лікарських засобів та контролю за
наркотиками у Херсонській області

 

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (із змінами), у зв'язку з необхідністю добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки та заповнення вакантних посад державної служби

НАКАЗУЮ :

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області (далі – Конкурс) головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки.
  2. Затвердити умови проведення Конкурсу, згідно з додатком 1.
  3. Мазур Надії Романівні, заступнику начальника служби, забезпечити оприлюднення оголошення Конкурсу на офіційному веб-сайті Служби та надіслати відповідну інформацію на електронну адресу Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - vacancy6@nads.gov.ua.
  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду 15 липня 2019 року за адресою: вул. Богородицька (Червонофлотська), 17, м. Херсон.
  5. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В» покласти на головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів – Гаран Наталію Григорівну.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник Служби                                                                                                                            В.В. Данько