Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у ІІ кварталі 2019 року

Протягом ІІ кварталу 2019 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 30 запита, що на 20 запитів менше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2018 року). З усіх 30 запитів - 5 отримано поштою, 25 надійшло на електронну пошту (з них 3 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, та 1 – з Міністерства охорони здоров’я України.

3 запита надійшло, як до розпорядника інформації – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Міністерства охорони здоров’я України.

 

За категорією запитувачів запити надійшли:

Всі запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Завантажити довідку