18.07.2019р. відбувся семінар на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

     Фахівці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області 18.07.2019р. взяли участь у семінарі, який проходив на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

 

На семінарі були розглянуті наступні теми:

 

  1. Загальні положення законодавства у сфері захисту прав споживачів торгівлі, робіт та послуг. Доповідач: Олександр Зенов - заступник начальника Управління – начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів;

 

  1. Особливості здійснення державного ринкового нагляду. Метрологічний нагляд – основні засади та специфіка контролю. Доповідач: Юлія Прокопенко - начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів;

 

  1. Особливості законодавства про рекламу, антитютюнового та пробірного законодавства. Доповідач: Наталія Кульбако - завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового та пробірного законодавства Управління захисту споживачів.

 

         В ході семінару були обговорені  найпоширеніші питання, які виникають  при здійсненні державного ринкового нагляду, надано чіткі та повні відповіді  з посиланням на діючі нормативні акти.