Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області за I квартал 2019 року

Протягом  січня-березня  2019 року до  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій  області  надійшло взагалі 7 звернень громадян. Серед отриманих звернень 6 заяв та 1 скарга.

Впродовж I кварталу 2019  року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками  у Запорізькій області взагалі звернулись 7 осіб. Із яких 1 звернення  отримано від громадян поштою, 5 звернень одержано з Урядової гарячої лінії через Запорізьку обласну державну Адміністрацію та 1 – безпосередньо від районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Запорізької міської ради. Колективні та повторні звернення відсутні.

Порівняно з аналогічним періодом 2018 року кількість звернень до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області збільшилась. Порушень термінів розгляду звернень  немає.

Серед питань, з якими звернулись громадяни у звітний період:

 

За результатами розгляду за всіма  зверненнями  звітного періоду надані  роз’яснення.

Матеріали обговорено на оперативних нарадах, загальних зборах. При розгляді звернень проводиться активна співпраця з Держлікслужбою, а також з іншими організаціями та установами. Постійно аналізуються та узагальнюються питання, що порушуються у  зверненнях громадян. Ретельно аналізуються причини виникнення повторних та дублетних питань, постійно проводиться контроль за дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва та на забезпечення вимог чинного законодавства України щодо звернень громадян.