Актуальні питання забезпечення якості лікарських засобів у лікувально - профілактичних закладах. Роль уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів

26 березня 2018 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області було організовано та проведено організаційно - методичний семінар для уповноважених осіб лікувально – профілактичних закладів Волинської області на тему: «Актуальні  питання забезпечення якості лікарських засобів у лікувально – профілактичних закладах. Роль уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів».

         На семінарі були розглянуті питання, що стосуються порядку утилізації лікарських засобів в тому числі тих, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори; забезпечення якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах; ролі уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів; ринкового нагляду за виробами медичними та вимог до маркування медичних виробів; відповідальності лікувально – профілактичних закладів та їх посадових осіб за порушення вимог законодавства у сфері обігу лікарських засобів та медичних виробів.

         У заході взяли участь 68 керівників та уповноважених осіб лікувально – профілактичних закладів.