Представники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області взяли участь у семінарі для фахівців фармації області

Представники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (далі Служба) взяли участь у навчально - практичному семінарі «Роль провізора (фармацевта) у забезпеченні якісної фармацевтичної опіки для провізорів (фармацевтів)». До участі в семінарі були  запрошені провізори та фармацевти   суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території області.

В якості лекторів виступили  начальник Служби, представники кафедри клінічної фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.

Були обговорені питання щодо основних порушень, виявлених під час проведення заходів державного контролю, присутнім була надана інформація щодо реалізації на території регіону програми «Доступні ліки», а також питання реалізації та застосування лікарських засобів. Семінар відбувся в режимі дискусії.