Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібної торгівлі лікарськими засобами 18.11.2019 залишено без розгляду, відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишено без розгляду

1 Дочірнє підприємство "ВАЛЕНТИНА СЕРВІС ПЛЮС" Товариства з обмеженою відповідальністю "МАГАЗИН "Будинок Радіо"

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 4971 від 13.11.2019) лишається без розгляду.

 

2 Комунальне некомерційне підприємство"Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" Запорізької міської Ради

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 4987 від 13.11.2019) лишається без розгляду.

 

3 Фізична особа - підприємець Бугайов Максим Юрійович

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 4994 від 14.11.2019) лишається без розгляду.

 

4 Фізична особа-підприємець Григорів Тетяна Петрівна

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 5002 від 15.11.2019) лишається без розгляду.

 

5 Фізична особа - підприємець Винник Юлія Сергіївна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 05.11.2019 № 4857).

 

6 Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАРМАКС УКРАЇНА"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5004 від 15.11.2019) лишається без розгляду.

 

7 Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОЗЗІ-ФАРМ"

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5003 від 15.11.2019) лишається без розгляду.

 

8 Фізична особа - підприємець Наборський Руслан Анатолійович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 5017 від 15.11.2019) лишається без розгляду.