РЕЖИМ РОБОТИ!

У зв'язку із встановленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, з метою участі у проведенні профілактичних протиепідеміологічних заходів із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на виконання вимог наказу Держлікслужби від 17.03.2020 № 322, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області повідомляє наступне.

Тимчасово, до 03 квітня 2020 року буде обмежено допуск до службового приміщення Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області (далі - Служба) усіх осіб, крім посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, які відвідують Службу зі службових питань. Призупинено особистий прийом громадян.

Забезпечено масочний режим під час перебування  в службових приміщеннях Служби для працівників та відвідувачів.

Прийом документів від громадян та представників суб'єктів господарювання здійснюється через поштову скриньку, яка розташована біля входу до приміщення Служби.