Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області продовжує свою роботу в умовах карантину

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», карантин на усій території України подовжено до 22.05.2020 року.

У зв'язку з цим Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області продовжує працювати в зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області – на офіційну електронну адресу (dls.if@dls.gov.ua), за номерами телефонів: 0500863284, 0664598863.

У разі нагальної потреби є можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним або телефонним зв’язком.

Прохання за можливості відкласти звернення до травня та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

Суб’єктам господарювання відповіді на розпорядження та приписи надсилати в сканованому вигляді на електронну адресу.

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності !