Підвищення кваліфікаційного рівня працівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області за період січень-травень 2020 року

12-13 лютого 2020 року  працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області (далі Служба) пройшли онлайн-навчання  на платформі Prometheus курс «Декларуй доброчесно» та отримали відповідні сертифікати.

03-31 березня 2020 року начальник служби, заступник начальника служби – начальник відділу та головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів пройшли навчання на передатестаційному циклі за спеціальністю «Організація і управління фармацією» при Львівському НМУ ім. Д. Галицького та отримали  свідоцтва про складання іспиту.

06-24 квітня 2020 року працівники Служби пройшли онлайн-навчання з цифрової грамотності на сайті «Дія-Освіта» та отримали електронні сертифікати.

13 травня 2020 року працівники Служби взяли участь в онлайн-навчанні «Професійний розвиток провізора/фармацевта під час пандемії» та отримали відповідні сертифікати.