Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує працювати у зміненому режимі до 22 червня!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» на всій території України, із урахуванням епідемічної ситуації в регіонах, з 22 травня по 22 червня 2020 року продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У зв’язку з чим Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує свою роботу у зміненому режимі до 22 червня 2020 року.

НАГАДУЄМО:

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області – на офіційну електронну адресу (dls.uz@dls.gov.ua).

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області закликає суб’єктів господарювання обмежити кількість звернень, у разі потреби користуватися електронним зв’язком (dls.uz@dls.gov.ua).

Зичимо здоров’я!