Щодо зміни графіку роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», якою продовжено карантин до 22.06.2020 року, прийом громадян та суб’єктів господарювання в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області та подання ними документів обмежується на встановлений термін.

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області – на офіційну електронну адресу (dls.ko@dls.gov.ua), а суб’єкти господарювання для подання заяв про видачу висновку про якість ввезених в Україну лікарських засобів - особисто через скриньку та в електронному вигляді на адресу 902_kodi@ukr.net.

У разі нагальної потреби субєкти господарювання мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись засобами мобільного, електронного зв’язку та за телефоном 044 275 30 30.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Будьте здорові!