Перелік суб’єктів господарювання, за заявами яких 24.09.2020 відмовлено у зупиненні дії ліцензії повністю або частково на підставі п.1 частини другої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» залишено без розгляду

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛІКАРМЕД"

Ліцензія: АВ553247, видана на підставі наказу Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України від 17.08.2010 № 272 на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Відмовити у зупиненні дії ліцензії повністю або частково (реєстраційний № 86 від 18.09.2020) у зв’язку з тим, що заява про зупинення дії ліцензії повністю або частково подана протягом 30 робочих днів після закінчення спливу строку виконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов.

за місцем провадження діяльності:

Аптека № 1: Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Знаменівка, вул. Петра Сагайдачного, 3

Аптечний пункт № 1 (Аптеки № 1 Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Знаменівка, вул. Петра Сагайдачного, 3): Дніпропетровська обл., Верхньодніпровський р-н, смт Новомиколаївка, вул. Шкільна, 1-А, АЗПСМ, 1-й поверх.