Наказ від 20.10.2020 № 35-О “Про оголошення добору на вакантну посаду Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області на період дії карантину”

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

20.10.2020

Чернівці

№ 35-о

 

 

Про оголошення добору

на вакантну посаду

Державної служби з лікарських

засобів та контролю за наркотиками

у Чернівецькій області на період дії

карантину

 

 

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, у зв'язку з необхідністю заміщення вакантної посади державної служби

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити добір на вакантну посаду державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області (далі – Добір, Служба) за дотриманням санітарного законодавства на період дії карантину шляхом укладання контракту про проходження державної служби:

- головного спеціаліста – юрисконсульта;

  1. Визначити ФОМІЧЕВУ Інну Василівну, в.о. начальника служби, уповноваженою особою для проведення співбесіди з особами, які виявили бажання взяти участь у доборі на вакантну посаду.
  2. Головному спеціалісту - бухгалтеру у встановлені законодавством терміни:

1) підготувати оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», визначеної пунктом 1 цього наказу, що додається;

 

2) оприлюднити інформацію про оголошення добору на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС та на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області;

3) розглянути інформацію, що надійшла від осіб, які виявили бажання взяти участь у доборі на зайняття вакантної посади державної служби, зазначеної у пункті 1 цього наказу.

  1. Уповноваженій особі з питань добору для призначення на вакантну посаду державної служби розглянути подані кандидатами інформації з урахуванням їх професійних якостей і забезпечити проведення співбесіди та внести обґрунтоване подання про кандидатуру, з якою пропонується укласти контракт.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника служби                                                       Інна ФОМІЧЕВА