Загальна інформація

Відповідно до Положення про Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області (далі — Служба),  та з метою належної організації роботи щодо запобігання корупційним проявам в  Службі, визначена уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції  Служби (далі – уповноважена особа).

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області – Довженко Тетяна Володимирівна, вулиця Головна, 29, м. Чернівці, телефон (0372)52-22-60; адреса електронної пошти: Dovzhenko_TV@dls.gov.ua.

Основними завданнями уповноваженої особи є:

Про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення:

на поштову адресу: Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, просп. Перемоги, 120 А, м. Київ, 03115;

через Електронне звернення, яке розташоване на сайті: https://www.dls.gov.ua;

на електронні адреси: anticor@dls.gov.ua; Savchenko_MI@dls.gov.ua;

за телефонами: (097)397-90-27; (066)350-59-62; (044)422-55-02, Савченко Михайло Іванович.

У м. Чернівці на поштову адресу: Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій  області, вул. Головна, 29, м. Чернівці, 58008

електронною поштою на адресу: dls.cv@dls.gov.ua, Dovzhenko_TV@dls.gov.ua

за телефоном: (0372)52-22-60

Крім того, повідомлення про корупцію можна вкинути у скриньку «Для подання заяв та скарг на корупційні дії» безпосередньо на вході до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області або передати на особистому прийомі.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції». Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Служби як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Інформація у повідомленні про факти порушення посадовими особами вимог Закону України “Про запобігання корупції” має містити одну або декілька з таких ознак:

Звертаємо Вашу увагу, повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Шаблон повідомлення про корупцію.