Держлікслужба та Державна Установа "Відкриті Публічні Фінанси" підписали Меморандум про співпрацю

 

Сьогодні відбулася робоча зустріч між керівництвом Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та представниками Державної Установи «Відкриті Публічні Фінанси» з обговорення можливостей співпраці у напрямку інформатизації сфери контролю якості та безпеки лікарських засобів.

Під час зустрічі ДУ «Відкриті Публічні Фінанси» презентувала пілотний проект порталу онлайн подання та розміщення власниками реєстраційних посвідчень лікарських засобів (заявниками) в інформаційну базу Держлікслужби оригінал-макетів упаковок лікарських засобів та іншої необхідної інформації. Проект був розроблений спільно з партнером – компанією «XM^online» у рекордно короткі строки – 2 тижні з дня запиту. Даний сервіс покликаний оптимізувати систему документообігу в Держлікслужбі та надати можливість запровадження сучасних рішень і більш досконалих підходів у сфері інформатизації до процесів збору та аналізу даних у відомстві.

«Підписання Меморандуму про співпрацю з ДУ «Відкриті Публічні Фінанси» стало ще одним кроком у напрямку оптимізації внутрішніх процесів Держлікслужби на основі сучасних рішень у сфері інформаційних технологій, які традиційно були доступні, як правило, лише великим бізнес-компаніям. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у цьому напрямку» – зазначила Наталія Гудзь, Голова Держлікслужби.

«Наша команда приділяє увагу наданню послуг державним установам і готова пропонувати заради цього розробку  новітніх сервісів та супроводження проектів з обробки та аналізу даних   говорить Олександр Комареус, СЕО ДУ «Відкриті публічні фінанси» – Ми дуже раді початку співпраці з Держлікслужбою, адже сподіваємось, що наші подальші спільні проекти  дозволять зробити діяльність організації більш ефективною і зрозумілою для громадськості та дадуть  можливість раціональніше використовувати ресурси».

 

Довідка про ДУ «Відкриті публічні фінанси»

Державна Установа «Відкриті публічні фінанси» створена наказом Міністерства фінансів України від 30.01.2017 № 18 з метою забезпечення ефективного супроводження проектів, що стосуються відкритих публічних фінансів, реалізації концепції створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет», а також підтримки, адміністрування та супроводження всіх інших проектів та програм у сферах відкритих даних, державних реєстрів та порталів, інших проектів та програм, що передбачають впровадження програмних засобів з використанням інструментарію управління державними фінансами та відкритих даних.